Rychlá půjčka

Speciální půjčka, která je připravena pro všechny, které tlačí čas a nedostatek peněz. Rychlá půjčka pomůže všem, kteří potřebují peníze velmi rychle a bez zdlouhavého schvalování. Sjednat ji můžete online a je dostupná v nižších částkách, zpravidla do 5 000 Kč. K dispozici je také do výše až 20 000 Kč, ale na tuto částku se dostanou většinou jen pro stálé klienty.

Komu jsou rychlé půjčky určeny?

Rychlou půjčku může využít každý, kdo potřebuje peníze a nemá moc času. Další klientelou jsou žadatelé s nižší bonitou. Děje se tak z důvodu nižších nároků této rychlé půjčky na žadatele. Jedná se především o možnost získat půjčku bez prokazování příjmů. Oblíbená je také u lidí se záznamem v registrech, ptorože rychlá půjčka je poskytována také ve variantě jako půjčka bez registru. To jestli Vám půjčka bude schválena nebo ne, závisí na posouzení Vaší úvěruschopnosti. Tu má každý poskytovatel nastavenou jinak.Půjčka před výplatou

Z důvodu nižší částky a období pro poskytnutí půjčky vesměs do 30 dnů, můžeme hovořit typově o půjčce před výplatou, která je dnes značně populární také pro svou jednoduchost a rychlost Je to dáno koncepcí celé půjčky, kdy se o většinu procesů stará automatizovaný systém. Peníze obdržíte na účet a to velmi rychle, mnohokrát už za pár minut. U některých poskytovatelů vám půjčka může být vyplacena také ihned na ruku.

Půjčky nebankovní sféry

Tyto specifické rychlé půjčky poskytují zpravidela nebankovní poskytovatelé. Banky se zaměřují na klasičtější formuy půjček a především vyžadují větší bonitu a delší schvalovací proces.

Nevýhody

Rychlost však není zadarmo. Za možnost mít peníze častokrát za několik minut na svém účtu si připlatíte. Poplatky za tyto rychlé půjčky jsou poměrně velké. Proto by se k těmto variantám úvěry mělo přistupovat obezřetně. Využijte je jen v nutných případech, kdy nezbývá jiná možnost.

Vloženo: 11.1.2017

© 2024 www.pujckapronezamestnane.cz, SIALINI, spol. s.r.o., všechny práva vyhrazeny.

Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, ČR, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959


Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Nejsme zprostředkovatelem ani poskytovatelem úvěrů a půjček. Web obsahuje marketingové prvky finančních společností.