Půjčky bez registru ihned

Máte negativní záznam v registru a hledáte půjčku? Narážíte na problémy se schválením?

Půjčky pro všechny, kteří měli v minulosti problém se splácením půjčky nebo s platební morálkou u platby za služby, nájem nebo faktur telefonním operátorům. Záznam v registru bývá překážkou k získání půjčky u bankovních institucí a některých nebankovních společností. Do registru se lze dostat poměrně snadno - stačí neposlat splátku nebo nezaplatit a problém je na světě.

Pokud jste už v situaci, kdy máte záznam, pak přichází na řadu půjčka bez registru, která může ihned pomoci. Jedná se o půjčku, která může být dostupná i lidem se záznamem. Podstatné je to, zda je ve vašich možnostech případnou půjčku bez komplikací splácet.

Půjčky pro měsíc ÄŤervenec:

500 až 20 000 Kč
Až na 30 dní
ZÍSKAT
10 až 250 tisíc Kč
Až na 72 měsíců
ZÍSKAT
REKLAMA

Bankovní i nebankovní půjčky bez registru

Půjčku se záznamem v registru můžete získat převážně u nebankovních poskytovatelů. Banky lidem se záznamem v registru mohou půjčku poskytnout také, ale pravděpodobnost schválení je mnohem menší. Záleží na tom, proč jste se do registru dostali a hlavně na celkové bonitě žadatele.

U nás působí několik registrů dlužníků. Jedná se o bankovní i nebankovní registry, které evidují prohřešky dlužníků. Do těchto registrů následně nahlížejí poskytovatelé půjček, aby zjistili bonitu svých žadatelů. Záznam v registru je překážkou ke schválení běžných půjček. Poskytovatelé půjček bez registru tyto registry kontrolují, ne vždy však bývají zásadním problémem k schválení půjčky. Rozhodující je celková bonita. Daní za tuto toleranci je pak vyšší úrok.

Registr SOLUS

Jedním z nejvyužívanějších registrů dlužníků je registr SOLUS. Jedná se o zájmové sdružení právnických osob a jeho cílem je udržení zodpovědného úvěrování a prevence předlužování. Jeho členy jsou banky i nebankovní společnosti, telefonní operátoři, distributoři energií a další členové.

Další registry

Mezi další registry patří nebankovní registr NRKI a bankovní CBCB.

Vloženo: 29. 1. 2015

© 2024 www.pujckapronezamestnane.cz, SIALINI, spol. s.r.o., všechny práva vyhrazeny.

Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, ČR, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959


Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Nejsme zprostředkovatelem ani poskytovatelem úvěrů a půjček. Web obsahuje marketingové prvky finančních společností.