Nebankovní půjčky bez registru

Finanční sektor s nebankovními půjčkami se neustále rozvíjí a konkurence mezi společnostmi stlačuje úrokové míry i poplatky dolů. Nebankovní půjčky jsou obecně dostupné většině žadatelů a podmínky jsou mírnější než u bankovních půjček. Jaké typy nebankovních půjček dominují v nabídkách soukromých společností?

Krátkodobé mikropůjčky

Mikropůjčky se nazývají různě a můžete na ně narazit pod těmito názvy: SMS půjčky, finské půjčky či půjčky před výplatou. Nebankovní společnosti vám půjčí až několik tisíc korun na dobu 30 dní, jsou tolerantnější k požadovanému příjmu nebo záznamu v registrech dlužníků.Půjčky s doložením příjmu

Pokud budete potřebovat částku do 100 tisíc korun, můžete zažádat o střednědobou nebankovní půjčku. U takové půjčky už společnosti vyžadují doložení příjmu od zaměstnavatele nebo výpisy z běžného účtu, kde chodí příjem ze zaměstnání či sociálních dávek. Tyto úvěry jsou podobné spotřebitelským úvěrům, ale mají vyšší úrokovou sazbu a kratší dobu splatnosti. Půjčku bez doložení příjmu hledejte v kategorii půjček ihned na účet, které jsou ale jen do 20 000 Kč

Americké hypotéky

Americké hypotéky spadají pod dlouhodobé úvěry se splatností až 15 let a jsou zajištěny nemovitostí či jiným majetkem. Na rozdíl od klasické hypotéky, peníze můžete utratit podle své libosti nebo jimi splatit starý dluh. Nebankovní společnosti poskytují tuto půjčku až do výše 70 % hodnoty zastavené nemovitosti. Vzhledem k tomu, že nemovitost podstatně zvedne Vaši bonitu, bývají také ve variantě půjčky bez registru.

Půjčky od soukromých osob

Nejen nebankovní společnosti, ale i soukromé osoby vám mohou půjčit peníze. Pozor ale na lichvářské podmínky a na nevěrohodné inzeráty na autobusových zastávkách. Vždy hledejte recenze na internetu a nenechte se zlákat naoko výhodnými podmínkami. Pozor, nově nesmí být zajištěny směnkou.

P2P půjčky

Tzv. peer-to-peer půjčky se těší stále větší oblibě. Podmínkou je zaregistrovat se na portálu s P2P systémem, který funguje na principu přímého půjčování peněz mezi zájemci o úvěr a investory. Čím více informací o sobě dlužník uvede, tím výhodnější může dostat nabídku.

Vloženo: 11. 2. 2016

© 2024 www.pujckapronezamestnane.cz, SIALINI, spol. s.r.o., všechny práva vyhrazeny.

Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, ČR, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959


Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Nejsme zprostředkovatelem ani poskytovatelem úvěrů a půjček. Web obsahuje marketingové prvky finančních společností.