Půjčka bez potvrzení o příjmu

Existuje mnoho společností, které jsou ochotny půjčit, ale většina z nich chce nějakou záruku, zajištění nebo dobrou bonitu, kterou bývá v drtivé většině pravidelný příjem. To si pochopitelně nemohou všichni dovolit. Najdeme ale také nebankovní společnosti, které v určitých případech nic takového nechtějí. Posuzují pouze celkovou úvěruschopnost žadatelů. Půjčka bez doložení příjmu tak závisí na tom, zda v budoucnu budete moci půjčku splatit a nenaruší to Vaši finanční stabilitu. Stejné kritérium platí také pro půjčku bez registru.

Najdou se také menší společnosti, které tyto půjčky nabízejí. Když si budete u některé ze společností poskytující půjčky žádat o určitou finanční hotovost, je třeba dát pozor na to, o jakou společnost se vlastně jedná a důkladně si jí prověřit. Dnes je situace o něco lepší, po novele zákona z trhu řada nesolidních společnstí zmizela.

Větší i menší nebankovní poskytovatelé

Půjčky bez potvrzení o příjmu nalezneme i u menších firem. Menší neznámé firmy vám mohou podstrčit velmi nevýhodné smlouvy, ve kterých jsou hodně vysoké úrokové sazby a skryté poplatky. Tyto menší společnosti jsou, ale o to flexibilnější. Využívají je proto často lidé, kteří si půjčují proto, aby novou finanční hotovostí pokryli již svou starší nesplacenou půjčku, což je velmi špatně a vede to jen k dalším problémům. Tento systém většinou vede až k osobnímu bankrotu. Ideální je obrátit se na větší společnost, která má dlouholeté zkušenosti s poskytováním finančních služeb v nebankovním sektoru. Setkáte se s důvěrou a také s tím, že bude schopna váš problém řešit. Potvrzení o příjmu nechtějí vždy poskytovatelé malé půjčky ihned na účet, tady jde ale jen o tisícikorunové půjčky.Důležitá je schopnost splácet

Zásadním kritériem pro poskytnutí půjčky je vaše schopnost půjčku řádně splácet. Čím je tato schopnost lepší a vaše bonita vyšší, tím lepší a levnější půjčku můžete získat.

Vloženo: 5. 9. 2014

© 2024 www.pujckapronezamestnane.cz, SIALINI, spol. s.r.o., všechny práva vyhrazeny.

Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, ČR, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959


Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Nejsme zprostředkovatelem ani poskytovatelem úvěrů a půjček. Web obsahuje marketingové prvky finančních společností.