Půjčka v akci

Líbilo by se vám získat jednoduchou půjčku a ještě ve výhodné akci? Přinášíme vám několik užitečných tipů na oblíbené akce u půjček, které můžete ihned získat. Půjčka 40 000 akce ihned je velmi vyhledávanou formou jak získat půjčku s bonusem. Ušetřit se dá na splátkách, úrokové sazbě či na poplatcích. K vybraným půjčkám získáte další bonusy a některé půjčky lze získat dokonce zdarma.

Jaké akce půjčky nabízí?

V bankovní oblasti se nejčastěji setkáváme s akční nabídkou úrokové sazby. Ta je na určené časové období snížena na nižší úroveň a obvykle je toto snížení jen u vybraných částek na předem dané období splácení. Další z variant, které se pojí s úrokovou sazbou, je vrácení části již zaplacených úroků po nějaké době zpět. Jedná se o bonus za včasné a řádné splácení půjčky.Akce na poplatky půjček

Další kategorií akčních nabídek jsou rúzné poplatky. Někteří poskytovatelé poplatky nepoužívají vůbec. Jiní je používají a v akčních nabídkách promují odpuštění vybraných poplatků, které se s půjčkou pojí. Jedná se například o poplatek za sjednání půjčky, poplatek za předčasné splacení nebo poplatek za vedení půjčky či úvěrového účtu.

Půjčka ihned zdarma

Velmi oblíbená a často využívaná akce u půjček, které jsou určeny do výplaty a poskytují se v sumě do 10 000 Kč. Je určena pro všechny, kteří žádají o půjčku poprvé. Pokud jste prvožadatel a půjčku řádně a včas splatíte, nebudete platit nic navíc. Vrátíte pouze tolik, kolik jste si půjčili. Žádné úroky, žádné poplatky. Jak je to možné? Poskytovatelé sází na to, že si o půjčku zažádáte opakovaně a ta už zdarma není. Vzhledem k tomu, že je tento typ půjček poměrně drahý, se jim tato strategie vyplatí.

Půjčka 40 000 je nejběžnější

Nejčastěji si lidé půjčují v řádech desetitisíců a půjčka 40000 Kč je nejžádanější variantou. Půjčka 40000 je tou nejběžnější variantou. Poměrně časté jsou také půjčky do 10 000 Kč určené k přestání deficitu financí, než přijde na účet každoměsíční výplata. Méně často se pak využívají americké hypotéky, které díky bariéře zástavy nemovitosti, nejsou až tak často vyhledávány.

Vloženo: 7. 5. 2015

© 2022 www.pujckapronezamestnane.cz, SIALINI, spol. s.r.o., všechny práva vyhrazeny.

Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, ČR, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959


Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Nejsme zprostředkovatelem ani poskytovatelem úvěrů a půjček. Web obsahuje marketingové prvky finančních společností.