Půjčka Ferratum Plus

Potřebujete větší finanční obnos a chcete hradit splátky v pevné výši? Nebankovní společnost Ferratum nabízí rychlou půjčku ihned s názvem Ferratum Plus, která je určena pro ty, co kteří chtějí žádat opakovaně až 25 000 korun. Je to úvěr na principu kontokorentu pro všechny, kteří si u společnosti Ferratum už půjčili a jsou jejími zákazníky.

Ferratum - Rychlá půjčka bez registru

Půjčka Ferratum Plus je půjčka bez nutnosti nahlížet do registrů pro opakované zákazníky. Hodnota půjčky je zvolená při žádosti společně s dobou splatnosti. Ta je v rozmezí od 2 měsíců do 1 roku s pevně stanovenými měsíčními splátkami.

Pokud si klient zažádá o půjčku do 15 000 Kč, není nutné dokládat příjmy. Je tedy na každém žadateli a jeho zodpovědnosti, jak bude schopen půjčku splácet.

Pro stále zákazníky je výhodou vyřízení půjčky online, odpadá tak složitá administrativa a peníze jsou převedeny na běžný bankovní účet.Problémy se splácením

Pokud by se vyskytl jakýkoliv problém se splácením, je nutné okamžitě komunikovat se zákaznickým centrem Ferratum se snahou problém řešit a zajistit si dobrou úvěrovou historii bez obav z registrů dlužníků.

Vloženo: 20. 9. 2017

© 2022 www.pujckapronezamestnane.cz, SIALINI, spol. s.r.o., všechny práva vyhrazeny.

Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, ČR, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959


Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Nejsme zprostředkovatelem ani poskytovatelem úvěrů a půjček. Web obsahuje marketingové prvky finančních společností.